Pokuta za jízdu pod vlivem drum'n'bassu!

5. dubna 2013 v 15:25 | Ezechiel |  DnB, Dubstep

Velmi kuriózní a vtipná věc se stala v Bristolu, jednoho z center UKF, kde byl před pár dny zadržen řidič dodávky poté, co ve velké rychlosti projížděl červené semafory jako o život a dokonce udělal takový smyk, že jel jen na dvou kolech :D Když ho zastavila překvapená policie s podezřením na alkohol či dokonce drogy, nemohla vyjít z údivu. Frajer byl úplně střízlivej a na jejich dotaz odpověděl prostě a jednoduše: ''Poslouchal jsem drum'n'bass a byl jsem ve spěchu''...
Oficiální verdikt soudu mu z důvodu ''intoxikace'' drum'n'bassem zakázala na rok řídit. To je sice smůla, ale takový důvod bych si nechal líbit! Někdo k tomu navíc trefně dodal: ''D'nb může být pro někoho ''intoxikující'', ale velmi nepříjemný pro ostatní''. Tak a teď by nás už fakt zajímalo.... co za pecku to doslova sjížděl?!

Dost možná:

  • Let It Roll má svého prvního headlinera - NOISII. Sice má skvělé d'n'b kolaborace např. s Black Sun Empire a The Upbeats, jinak ale podle mě není o co stát. Z line-upu ale zatím známe takových 10-20% a už teď je na co se těšit ... ;-)
Omrzelo vás dubnové ''jaro'', které tak radostně mrazí za okny? Nezoufejte, tento měsíc náš čeká opravdu velká hudební nadílka! 23. nám své první reggae album Reincarnated (+ dokument) představí Snoop Lion (přejmenovaný Snoop Dogg) a v tenže samý den se vysloví další velký americký hulič - Kid Cudi. Ten mě doprovázel v časech nejtěžších se svojí deskou Man on The Moon a doufám, že nadcházející Indicud vytře Muži na Měsíci zrak (hlavně tomu vševědoucímu oku z klipu studia Universal Recordings). Marihuana bude mít zřejmě po celém světě 23. velmi důležiotu roli :D Škoda jen, že tyto alba nevyjdou 4/20...


  • Na své si přijdou i rychle vznikající fanoušci Major Lazer (Free The Universe - 25.), The Upbeats (Primitive Technique - 29.) a ShockOne (Universus - 26.), jimž vyjdou vysoce očekávaná debutová alba. 17. května pak také debutuje Loadstar s deskou Future Perfect a někdy na (pravém!) jaře nás určitě čeká nové EPéčko Knife Party - Haunted House! No nejsou tohle skvělé zprávy? :D :)
Geniálně jednoduchý program Virtual DJ u nás zažívá velký boom a jeho dobrovolnou obětí jsem se shodou okolností stal i já. Učím se od DJ Zipora, jehož jeden velmi starý track najdete na mém SoundCloudu (furt se chystám přidat novější), teknaře a dalších a plánuji vydat set (až se mi jednou konečně povede ho nikde nezbabrat :D). Populární je teď i hra Audiosurf, kterou už možná znáte. Do rytmu vámi vybrané hudby se snažíte spojit co nejvíc ''beatů'' dohromady. Schválně, tady máte download linky a nějakej ten prográmek si můžete zkusit sami :-)

  • Na konec mých aktualit si dovoluji dát Excisiona, který podle mě už od roku 2009 zaživa pohřbívá Skrillexe. Jo a... do pražského Roxy klubu přijede 26. člen Magnetic Man a jeden ze ''zakladatelů'' samotného dubstepového žánru !!! Byla by chyba si to nechat ujít, ne?

S pozdravem, Ezechiel
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.