What we dream is all that matters

3. března 2013 v 19:10 | Ezechiel |  Zatoulané článkyJe to mnou nebo je to všechno perfektně naplánovaná neuvěřitelná shoda náhod, díky kterým si náš Kocour umí otevřít klikou dveře, naše zdi nezůstaly prázdné a lepší doučování fyziky jsem v životě nezažil (:P). O čem jsem to chtěl původně psát? Teď už bohužel nemám ponětí.

Všechny ty skvělé věci, se mi přihodily, ale nejsou ničím oproti včerejšímu dni, na který jsem čekal snad tři měsíce. Den, který doslova nikoho nenechal chladným. Naděje už byla skoro ta tam, když tu náhle přišlo jaro. Uvidíme, jak se bude do školy vstávat tenhle týden i s vědomím kždodenních testů, ale zato se stoupající teplotou tam venku :)
Ačkoliv jsem letní znamení, jaro taky miluju, protože je to most mezi tím nejhorším a nejlepším a už nemusím nic vyčkávat.

To, co vidíte na fotce, se zrodilo před pár dny u mě doma na stěně a zatím jsou reakce vesměs pozitivní. Říká se, že hned můj ''pokoj'' vypadá prostorněji. To ještě nikdo ani netuší, jaké mám plány s naším budoucím bytem ;)
Vymalovat to takhle u nás bylo v plánu už hodně dlouho, ale ani já jsem nečekal, kdy a jestli vůbec. Et voilá...

Co se mé samostatnosti týče, už to docela zvládám... dokonce i trochu školu, ale na blog se prostě už čas nenajde, je mi to líto. Samozřejmě, kdy bych byl na Freshovi, tak už tu o tom dávno máte článek. Ale nějakej ***** promotér zdrhnul s prachami a tak koncert bude mít náhradní termín, na který pořád platí můj lístek. Tak až to bude, tak to bude, a jestli to bude v SaSaZu, tak se máme na co těšit :) Jinak mě hrozně lákají rapeři Foreign Beggars v Roxy (spolupracovali s Flux Pavilion, Black Sun Empire, Calyx & Teebee a mnoha dalšími), ty si prostě nemůžu nechat ujít. Slyšel jsem, že Modestep to u nás ve středu pořádně rozjeli i přes jejich chabé debutové album.. Měl jsem tam prostě být, no :D

Tady už radši budu končit, abych vás nezahltil spoustou zbytečných informací :D Až bude čas, provedu tu nějaké zásadní změny, aby byla tahle stránka pěkně Ezechiel-friendly. Prozatím nazdar.

PS: Viděli jste už předpověď stagů pro letošní letní Let It Roll ?? UKF !!!, Virus a další, které si teď nemůžu vybavit :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.