Nevyčerpatelný SoundCloud a první jména LiR 2013

16. března 2013 v 16:46 | Ezechiel |  DnB, Dubstep
Zdravím po týdnu ztráveném v civilizací zapomenutých Krkonoších a přináším spoustu skvělých novinek z mého nejoblíbenějšího pole elektronické hudby :)

Jak jste již mohli zaznamenat, propadl jsem kouzlu nekonečných možností SoundCloudu. Na mé stránce Ezechiel.DnB najdete ty nejčerstvější a nejlepší pecky nejenom z pole D'n'B + unikátní autorské sety. Něco nového přibývá každý den, tak to nezapomeňte čekovat a přidejte si mě.

>>> Ezechiel.DnB <<<

  • S tím souvisí mé náhlé rozhození sítí na dosud neprobádaná místa. Do mých sítí se chytili např. Teknian, Candyland, DreadSquad, Foreign Beggars, Krewella a další. Mimo to jsem začal poslouchat legendární High Contrast, Matrix & Futurebound, Pendulum, ShockOne, Calyx & Teebee, a mnoho, mnoho dalších skvělých jmen, které v mé knihovně prostě nesmějí chybět.

Viděli jste už AFTERMOVIE Let It Rollu Winter 2013? A co teprve první jména letního LiRU? Na stagích UKF, Virus, RAM a Blackout se mimo zatím neohlášená jména proženou např. Calyx & Teebee -kteří právoplatně vyhráli ocenění 'album roku' (All Or Nothing) v Drum&Bass Awards-, podle Pixieho technicky zdatný DJ A.M.C., The Upbeats, talentovaná zpěvačka Ayah Marar a další, které netřeba jmenovat. Taky se už tak těšíte?


  • ShockOne nezůstává pozadu - po nesmrtelné pecce Chaos Theory vydává jeden track za druhým a datum vydání jeho velice očekávaného debutového alba Universus se nám přiblížilo na duben!

Sub Focus s novým singlem Endorphins (s Alexem Clarem) nečelí zrovna dvakrát pozitivním reakcím. Ani pěkný cover singlu nezastíní fakt, že Sub Focus velmi zpopovatěl, což dokazuje i na svých show (např. letošní vystoupení na LiR Winter 2013). Máme se ještě těšit na jeho nové album?


  • Chtělo to čas, abych si oblíbil debutové album Modestepu - Evolution Theory. Pecky jako Sunlight, Freedom, Another Day a Leave My Mind prostě nelze ničím nahradit :) Taky za to nejspíš může jejich nové EP Inside My Head, které si můžete poslechnout na SoundCloudu :)
Jestli jsem na něco zapoměl... to se dozvíte příště. Tedy... jestli mám v tomhle pokračovat...?
Ezechiel
 


Komentáře

1 Dave Dave | E-mail | Web | 9. dubna 2013 v 20:27 | Reagovat

RULEEEZZZZZZ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.