Nejlepší drum & bass festival na světě?

17. února 2013 v 19:18 | Ezechiel |  DnB, Dubstep
Rádi byste se proletěli za mejdanem, jakej jste ještě v životě nezažili? Mám pro vás mega tip.


Rusko je sakra velká země a vedle mnoha dalších věcí mají být na co hrdí - 23.2. se v Moskvě uskuteční jeden z největších d'n'b festivalů na světě. A to zdaleka není jediné ''nej''...

Za pouhých 8 stovek vás čeká 10 nepřetržitých hodin na jednom stagi s takovými jmény světové drum and bass scény jako jsou SUB FOCUS & MC ID, DIRTYPHONICS, BLACK SUN EMPIRE, DRUMSOUND & BASSLINE SMITH a dalšími. To vás ještě nenavnadilo? A co tohle - hluboký ruský hlas, který by mě osobně přiměl udělat cokoliv, v dobře přehnaném traileru nejdřív pomalu přečte dobře absurdní, ale vystižný název festivalu ''The World of Drum & Bass: Battlefield'' a následně láká na ty nejlepší ''lámané rytmy'' (kde přišel na tak úžasný výraz?!) a nejlepší vizuální show roku!


Zlákat vás v tomhle případě může cokoliv, ať už nadupaný trailer, nejlepší wallpaper na světě (viz výše), výborně udělané stránky DRUM.RU, kde se dozvíte další informace, či šíleně levné kategorie lístků :)

Takže nevím, jak vy, ale já si běžím vytisknout plakát a přesně za rok, kdy už mi bude krásných 18, seberu velkou partu nadšenců a hurá na vlak/letadlo !!!

Zatím se musíme spokojit s tím,
co naše maličká skromná země nabízí na letních festivalech ;)
 


Komentáře

1 Gordon Gordon | 4. dubna 2016 v 23:19 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.