Let it Rollium Winterium '13

17. února 2013 v 15:08 | Ezechiel |  Hudba: Live!
Ach ta nedělní pohodička se seriálem Hustle a s dva roky starými remixy poté - k nezaplacení.

Stejnětak ten pocit, když otevřete oči (a své uši) a všechny světla poblikávají ve fantastických rytmech a barvách drum & bass a do repráků zbytečně namachrovanej raper Id křičí jméno ''Sub Focus!'' už podesáté po sobě...Páteční Let It Roll Winter 2013 na Výstavišti v Holešovicích byla skutečně událost hodná svého jména ať už mluvím o DrumAndBassArena, GetDarker či Viper Recordings stagi. Byla to krásně protančená noc plná temných beatů, nádherných světel a všudypřítomné nepříjemné zimy, na což teďka s elektronickým cígem v ústech docela rád vzpomínám. Docela? Řeknu to takhle - měl jsem svý plány, svůj lineup, ale všechno nakonec -jak se stává- vůbec nedopadlo podle mých představ.

Tak jsem se těšil třeba na Sukiho, Matrix & Futurebound, Sub Focuse, ShockOne a samozřejmě českého boha d'n'b Pixieho, až jsem zmiňovaným vlastně skoro vůbec nevěnoval pozornost. Sukiho jsme nestihli, na Matrixe jsme vytuhli, Sub Focus velmi zklamal v mnoha ohledech (takže jsme v půlce odešli) a na ShockOna jsme už prostě neměli nervy, i když jeho nejlepší pecku Chaos Theory Sub podařeně odehrál ještě před ním.
To ale neznamená, že jsme si to tam neužili. Prostě ten největší stage Viper Recordings za moc nestál, kazili to zbyteční rapeři a DJové místo své hudby hráli všudypřítomné mnohonásobně ohrané tracky. Bohužel, bohužel. Naštěstí tu ještě byl Emalkay se svým rytmickým dubstepem, který zatraceně bodnul a sjetí djové na DrumAndBassArena stagi.


Atmosféra byla fajn, tráva naprosto všudypřítomná jak v očích, v kapsách tak dokonce i venku na stolech - to si už nemůžeme více vynachválit, věřte mi :D Akustika dělala často problémy - české ''repráčky'' prostě nikdy nedosáhnou kvalit těch italských na akcích Pixieho ''X-Massacre'' a ''Winter Conspiracy''. Vlastně celá ta noc zdaleka nedosahovala takových kvalit, bohužel. Suki, máš co dohánět!

Příště: ! DJ Fresh v SaSaZu ! 22/2/13 !


PS: Navzdory všemu to s letním Let it Roll nevzdávám - podívejte se na informace, které byly na místě vyvěšeny ;)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.