it's all about the vibe

13. února 2013 v 0:04 | Ezechiel |  Zatoulané články

Don't worry - spring is coming soon :)

Každým dnem se mění podstata věcí, mé uvažování, všechno. Dokonce už mám i pseudonym - tak rychle se věci mění. Dokonce i máminy vlasy se změní a to pak bude co říct...
Co chcete slyšet dřív? Že Evolution Theory od Modestep mě příliš nenadchlo, ale na jejich Roxy událost se stejně vydám radši než na Deep Forest nebo to, že za dva pátky zmáknu své dva největší drum and bass oblíbence Sub Focuse (Let It Roll Winter 2013) a DJ Freshe v SaSaZu? Jo, mám se vlastně fakt dobře. Chřipka po týdnu a půl polevuje, takže mě čeká nemilá návštěva své školy na Valentýna, což už není tak dobrá zpráva :P Máme totiž ''jarňáky'' až příští týden a náhodou rodiče odlétají Indie a Peru, takže mě čeká pěkně propařený týden stylově započatý pátečním Let It Rolem (Sub Focusi, Suki, Pixie, Matrixi & Futurebounde a OneShocku, už se na vás nemůžu dočkat!) a ještě líp zakončený párty v SaSaZu s legendárním DJ Freshem. Co víc si přát? Snad jen pořádné zdraví a lepší imunitu proti té hrůzné kose tam venku!

Začal i jeden velice důležitý proces, který vyvrcholí hned po jarňácích. Víte, s většinou lidí ve třídě hodím pořádnou řeč jednou za uherskej rok... a to nemluvím o ročníku a škole. Chci prostě někam, kde si pořádně pokecám s každým alespoň jednou. Tam, kde panují minimální předsudky...! Kapišto? Nikomu ale zatím ani muk.

Tohle dospívání mě přestává bavit. Je to čím dál tím horší, ale doufám, že na svách letních osmnáctinách v čajovně přijdu na lepší myšlenky. Stejně tak v novém příbytku... ale o tom je ještě trošku brzy mluvit :)
Mrzí mě, že jsem si dal od blogu tak dlouhou ale aktualizovanou pauzu a vlastně jsem zase nesplnil žádné své sliby, ale tak už to se mnou prostě chodí. Zvláště v tomhle mém líném a vyhuleném věku...)

Ezechiel
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.