Novoroční vystřízlivění

9. ledna 2013 v 21:03 | Gordy |  Zatoulané články
Říká se - jak na Nový rok, tak po celý rok? Tak to bych se každý den probouzel s pořádnou kocovinou a ani ne hodinu na to bych už byl ve stavu změněného vědomí. Jo a - přestal bych s mojí milovanou zelenou rostlinkou. A to se jentak nestane. Díky Bohu za to.
Fakt se omlouvám za mojí nekonečnou inaktivitu. Vlastně se ke svému oblíbenému laptopu dostávám až teď, abych se pořádně vyzpovídal a zavzpomínal.

Přiznejme si to - minulý rok za moc nestál. Možná jsem psychicky prošel velkými změnami, ale po stránce filmové a hudební to bylo jedno zklamání za druhým. Tedy až na magický Atlas mraků, které fantasticky završil celou moji recenzentskou kariéru tím nejlepším možným tříhodinovým způsobem.

Svět jakoby v dobách těch největších změn, které stále probíhají, hrozně zešedivěl a stalo se z něj takřka stereotypní místo. Místo, kde stereotypy zaháníte alkoholem, drogami, novými přáteli, zkrátka nočním životem :) Ten vlastně dal hlavní smysl mé existenci. Od přelomového X-Massacru mě už nemůže nic překvapit a Winter Conspiracy už je příští pátek.

Možná se ze mě stává tak trochu stává teknař, hulič, vášnivý poslouchač d'n'b a dubstepu, Gordy s tvrdým Y, ale vnitru jsem to stále já se stejným předsevzetím jako každý Nový rok.

Takže vám až teď trochu opožděně přeju mnoho radosti a příjemných překvapení, pozitivních změn v roce 2013 . . .
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.