Studenti "volili" Pirátskou stranu - teď je čeká výběr prezidenta

8. prosince 2012 v 18:04 | Gordi |  Zatoulané články
O výsledku projektu Studentské volby 2012 jste již možná slyšeli - ještě, než část Česka po mnoha letech trochu zrudnula, u studentů z téměř celé země zvítězila Česká protipirátská strana. Výjimkou byla Praha, kde si o fous první stupínek přivlastnili TOP 09. Víc šokující už tenhle rok být nemůže. Nebo se mýlím?
Program "Jeden svět na školách" společnosti "Člověk v tísni" pokračuje ještě větší otázkou. Studentské prezidentské volby se uskuteční 11-12.12. na cca 400 zúčastněných školách včetně té naší. Jiří Dienstbier, Jan Fischer, Táňa Fischerová, Vladimír Franz, Zuzana Roithová, Karel Schwarzenberg, Přemysl Sobotka nebo Miloš Zeman? Seznam kandidátů (Studentských, ne opravdových voleb!) je velmi pestrobarevný a to v jednom případě doslova.

Když nás pedagovové a nejen oni na začátku prvního ročníku označovali jako "budoucí elitu národu", vůbec je nenapadlo, že budeme (jakoby) volit Pirátskou stranu. Proto jsou tyhle volby důležité - zjistíte šokující pravdu a domyslíte si novou, lepší budoucnost.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.