Příliš pozdě fanouškem Coldplay

14. listopadu 2012 v 19:12 | Gordi |  Zatoulané články
Během několika let je hudba čím dál tím víc důležitější součastí mého života. Nejradši mám kapely, jako jsou právě Coldplay - hudba je pro ně vším, prožívají ji, snaží se o co nejlepší pouto s fanoušky. Bohužel jsem ale Chrise a spol. začal pořádně poslouchat až díky megahitu Paradise, nicméně jsem o nich už nějaký ten pátek věděl.
Tenhle rok jsem byl na více jak deseti velkých koncertech a ten největší mě teprve čeká (Swedish House Mafia), ale vyměnil bych je všechny jen za to, abych zažil Coldplay v pražské SynotTip aréně. Již ten den (16. září?) jsem měl takové to tušení, že přicházím o něco velkého. A nemýlil jsem se. Coldplay zahráli neopakovatelný koncert roku.
Přesvědčil jsem se o tom v pondělí ve Slovanském domě na skoro-jedinečném promítání dokumentu Coldplay Live 2012, který mi v mnohých momentech vzal dech. Také mi dal naději, že se tihle čtyři kluci ukáží na Glastonbury festivalu 2013... Proč také ne - tohle místo má zpěvák Chris Martin nejraději, nejen kvůli bohaté historii, fantastické energii a enthusiasmu lidí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.